Transformační online kurz

Formule štíhlosti pro ženy

Máš už dost kurzů, diet, jídelníčků a cvičení, které nefungují?
Víš, že změna tvého těla začíná v tvojí hlavě, ale nevíš jak na to?

Jestli jsi připravená na opravdovou transformaci, která ovlivní nejen tvé tělo, ale i tvůj život, tak čti dál!

Jdu do Formule

Co od kurzu můžeš čekat?

✔ Budeme pracovat hlavně s tvým mindsetem a nastavením vůči sobě a svému tělu.
✔ Transformaci, která ti změní tělo + jako bonus probudí tvůj potenciál (říkají ženy, co prošly kurzem).
✔Odhalíš a vyléčíš své emoční bolesti a bloky, které tvoří v těle ochranné tukové rezervy. Tím rozpustíš tuk.
✔ Naučíš se efektivně pracovat se svými emocemi a uvolňovat napětí v těle.
✔ Uvidíš, že stravovat se jde i bez obav a myšlenek na to, „abys to zase nepo*rala“.
✔ Skamarádíš se s vlastním tělem, a pochopíš co opravdu potřebuje, aby nedrželo emoční tuk.
Automaticky si zvýšíš sebevědomí a konečně budeš vědět, jak na to. Jiné kurzy už nebudeš potřebovat.
✔ Nejsi na to sama. Jedeme v tom spolu, ženo!

Modul 1

 Co je emoční tuk a proč se ho Tvoje tělo nemůže zbavit.

Image

Uvidíš, jak moc naší společnost ovlivňují „tělesné trendy“.
Dozvíš se, co znamená emoční tuk z hlediska psychosomatiky.
Uvidíš, proč nám ženám dnes tolik záleží na postavě.
Zjistíš, kde a kdy Ti vznikl, abys ho mohla začít rozpouštět.
Zjistíš, co je emoční hlad a jak ho uspokojit. 

Modul 2

Jak pustit emoční špunt?

Image

Dozvíš se, proč v nás někdy emoce „hnijí“.
Získáš přesná doporučení k propouštění emočních špuntů, které drží emoční tuk.
Naučíš se rozumět a pracovat se svým cyklem, abys neměla každý měsíc pocit, že jsi k ničemu a bez energie.

Modul 3

Jak se naučit správně stravovat bez pocitu hladu a strachu během cyklu.

Image

Zjistíš, jak moc ovlivňují naši postavu 4 fáze cyklu každý měsíc.
Jaká je cesta ven z emočního tuku.
Uvidíš, jaká transformační období jako ženy v životě zažíváme.
Dozvíš se tajemství, co Ti maminka o ženskosti možná neřekla.

Modul 4

Jak správně zhubnout ze sportovního hlediska.

Image

Co když nejsi líná, ale vyčerpaná.
Dozvíš se, proč někdy velký deficit nepomáhá, ale škodí.
Jídlo je „lék“ na nemoci i zdravý cyklus. Uslyšíš proč.
Dozvíš se, jaký pohyb je pro Tebe optimální.
Zjistíš, jaké jsou nejčastější chyby a mýty ve stravě a pohybu.

Modul 5

Jak se vyhnout stagnaci a nevzdat se na cestě k vysněné postavě.

Image

Uvidíš, co Ti konkrétně brání ve shazování.
Dozvíš se, jak si vytvořit nové rituály a návyky, abys si je udržela. 
Zjistíš jak jednat, když se výsledky hned nedostavují.
Co dělat, když se dostaví nechuť a sklouzáváš do starých kolejí.
Zjistíš, co je Tvůj osobní „nakopávač“.

Modul 6

Jak se skamarádit se svým ženským tělem.

Image

Uslyšíš fakta o shazování emočního tuku.
Dozvíš se, jak mít ráda své tělo a odstartovat proces změn.
V rámci Životní analýzy zjistíš, jak jsi momentálně šťastná.
Naučíš se odpouštět sobě i druhým. Až na to budeš připravená.
Naučíš se dívat do zrcadla s radostí a mít se ráda ve svém vlastním těle. Teď i v budoucím „Já“.

Modul 7 + 8

Audio podpora pro sebekoučink.

Image

Tyto poslední dva moduly jsou jízda. Budou tvá podpora na další cestě.
Naučíš se hluboké sebereflexi.
Uslyšíš ještě o tom, jak nás formují rodiče ve vztahu k našemu tělu.
Oba moduly jsou plné transformačních koučovacích otázek.

Teď už víš, že mě nepotřebuješ. Vše, co hledáš máš v sobě!💙
Všechny odpovědi a řešení najdeš uvnitř.

Bonus

Bonus pro tebe

Image

A jako bonus pro Tebe mám rozhovor s odbornicí na styl, se kterou se budeš cítit skvěle a zároveň vypadat skvěle. S Verčou Marešovou alias Style koučkou.

Nečekej na změnu, ale staň se tou změnou.
Budu tvoje podpora a ukážu ti cestu, jak na to.

Image
autorka kurzu

Bc. Martina Kulichová, MBA

Specializace na koučink v oblasti osobního rozvoje, rozvoje potenciálu a talentů, práce s Emočním tukem, chápání všech vztahů v životě.

V roce 2016 prošla cestou vlastního tvarovaní postavy na všech úrovních a následně se zúčastnila bikini fitness závodu, kde ve většině obsadila TOP 6.

Má dlouholeté zkušenosti s úspěšným tvarováním postavy svých klientů. Pomáhá lidem vyřešit jejich vnitřní problémy, jak se zbavit stresu z toho, že nejde zhubnout. Porozumět vlastnímu tělu a emocím. Tím zvednout sebevědomí a akceptovat sama sebe.  Přednáší pro Fitness Institut, školí trenéry a výživové poradce Koučink v praxi a Základy koučinku.

“ Věřím v sebe a ve své sny a každý by měl. Neměli bychom zapomínat, že máme právo na to žít život podle sebe ne podle ostatních. Věřím, že každý je jedinečný a výjimečný a když to pochopíme dokážeme v životě absolutně, ale absolutně cokoliv budeme chtít.“

Co říkají ženy, které do kurzu vstoupily:

Milá Marti, chtěla bych ti touto cestou poděkovat. Poděkovat za to, co jsi pro nás vytvořila a s čím vším jsi stála při nás. 
Myslela jsem si, že jsem divná, vadná a že přece nikdo se sám v sobě tolik neplácá jako já a výsledky nikde. Jak už jsem říkala, jeden z mých nejintenzivnějších pocitů během kurzu byl smutek a zároveň veliká úleva, že nejsem sama, kdo to má podobně.
Celých 8 týdnů bylo cestou k sobě samé, k tomu být sama sobě lepší kamarádkou a být si sama více oporou a přesto se nebát zůstat ženou a nechat si pomoci. 
 
Jednodenní seminář ve tvé přítomnosti mám už za sebou taky, a trochu jsem si říkala, že to bude pouze více do hloubky (ani jsem netušila, jak moc do hloubky :)). Ale ve finále to bylo něco, co mi pomohlo být více láskyplná, trochu více „sobecká“ a stavět samu sebe na první místo.
Děkuji mockrát za vše!!
 
Zdeňka (IG: @zzdenika)
Ahoj Martinka, nemohla som sa zucastnit kurzu v pondelok, ale dnes som si ho vypocula a chcela som ti dat vediet, ze to bolo nieco. A bolo mi luto, ze som nemohla osobne prispiet mojimi informacemi. Cely modul bol jeden velky aha moment 🤣. To cvicenie ktore si dala, ze postavit sa a hovorit si, ze to zvladnem a ze to dam – presne to robim uz davno vo chvilach ked mi je najtazsie a ked sa mi nic nechce a vzdy to pomoze 😉.
Budem sa len opakovat – tvoj kurz Formule štíhlosti a vlastne to, co sa mi deje, co robim pre seba v poslednej dobe ma utvrdzuje, ze je to najlepsie, co robim a ze moj smer je dobry.
K 5. modulu – Moj „nakopavac“ su rucne prace – hackovanie, palickovanie a malovanie obrazov v tedy uplne zabudnem kolko je hodin aj aky den je.
Dakujem za to, co robis pre nas a pre zeny vseobecne. 

Růžena 
Zdravím Martinko, chci Vám moc, moc poděkovat za kurz Formule štíhlosti. Jak jsem psala už v dotazníku před začátkem kurzu, tento rok je pro mě jak jízda na horské dráze. Výpověď v první práci a nástup do nové, pro mě teď práce snů ve všech směrech. Definitivní odchod od partnera po 7,5 letech čemuž předcházelo téměř 1,5 roku váhání a neustálého přemýšlení jestli ano nebo ne. Nutkání se konečně definitivně osamostatnit a ještě před dokončením VŠ se odstěhovat od rodičů. Všechno tohle se odehrálo během asi 4 měsíců a semlelo mě to jako nikdy nic předtím. Do toho všeho se přidaly moje dlouholeté pocity strachu téměř ze všeho – co řeknou rodiče, kamarádi, partnerova rodina, okolí. Strach z toho udělat to, co doopravdy chci, které jsou také jako následek šikany na střední škole. Nedokážu to asi všechno shrnout do jednoho emailu, protože těch pocitů se ve mne mlelo a pořád ještě mele hrozně moc.
Začaly se u mě střídat stavy stresu z práce a školy, zapomínání na jídla, šílených tréninků, přejídání, které nešlo zastavit a tak pořád dokola. Neuměla jsem si to vysvětlit ani to zastavit. Věřím na to, že člověk v životě dostane to, co v ten daný moment potřebuje a tak ne náhodou jsem narazila na podcast Follow your magic, kde jste byla hostem u Týnky Dolejšové a můžu říct, že vše, co tam bylo řečeno, na mě sedlo jak prdel na hrnec a celý jsme ho probrečela.
Následně jsem si poslechla další a další podcasty a i Váš o Emočním tuku. Nějaký den koketovala s myšlenkou přihlásit se do kurzu, až jsem to nakonec udělala. A bylo to to nejlepší rozhodnutí!!! Protože od toho dne mám pocit, že jsme zase na cestě nahoru na té horské dráze. Sice pomaloučku, ale jede to. Už po prvních dvou online hodinách kurzu jsem tak neskutečně nabitá energií, ze všeho mám radost, pořád si tančím a zpívám. A to mi jen dokazuje, jak důležitá je hlava. Začínám přijímat sebe i s těmi 10 kily navíc, které jsem si nabrala za těch pár měsíců a vím, že zase půjdou dolů až budu chtít. Teď už mě čeká „jen stěhování“ do vlastního a nádherného bytu. Protože to nejdůležitější a nejzákladnější je věřit. Věřit v sebe sama!! Život nám naloží jen tolik kolik dokážeme zvládnout a pošle nám to v tu nejmíň očekávanou chvíli. My to jen musíme přijmout.
 
Vlastně ani nevím jestli tohle celé dává smysl, jen jsem měla potřebu Vám poděkovat a říct, že už teď se nemůžu dočkat, kam se můj život bude ubírat dál. Protože troufám si říct, teď už jsem připravená přijmout všechno a hlavně přijmout svoji ženskost ale zároveň dravost a úspěch v jedné osobě.
 
S láskou vaše klientka Lenča 

Ahoj Marti, právě jsem dokoukala pondělní poslední modul a chci ti moc poděkovat za skvělý kurz. Přemýšlím, jak slovy popsat, jak jsem ho prožívala…První modul jsem si říkala, že spoustu informací už znám a mám, ale až někdy u třetího mi došlo, že vědění je sice super, ale zase ty věci musím dělat v praxi:) To je má dlouhodobá životní škola – dělat věci. Mám ráda jednu z myšlenek Cesty pokojného bojovníka – Moudrost není vědění, moudrost je konání! 

A tak jsem začala opět konat. Moc se mi líbilo, jak jsi říkala, že je třeba se ztratit, aby se člověk mohl zase najít. 
Na mě to sedí absolutně. 
 
Postupně jak se kurz více prohluboval i do těch osobnějších rovin, cítila jsem nesmírnou podporu a sounáležitost s ostatními ženami a uvědomila si, že to je ta největší síla a plus celého tvého kurzu. Ta ženská skupina, která se vytvořila. To sdílení. Psala jsem to už dnes na Facebook do skupiny FŠ, že je pro mě obrovský aha moment, že vlastně téměř všechny ženy mají a měly základ emočního tuku a toho, co dnes řeší, ve svých rodinách, vztazích, nastaveních od rodičů…A to mi osobně přijde jako neskutečný mazec! Že se sejde skupinka úplně cizích žen, zaštítěná jedním tématem – jak shodit emoční tuk, a vlastně postupně zjišťujeme, že všechny ve svém dětství a dospívání zažívaly velice podobné situace, poslouchaly podobné řeči a cítili podobné pocity. A všechny to dnes, v nějaké méně či více pozměněné podobě, řeší. Jako za mě je tohle asi nejvíc důležitá věc, kterou si z kurzu odnáším – že výchova, přístup k dětem, vzájemná komunikace a práce na sobě a rodičovi je to, co je klíčem pro naše děti, aby mohly mít zdravé kořeny, ze kterých mohou vyrůstat a být šťastné. Pro mě je to o to důležitější, že se mi narodila dcera a vím, že já jsem ta, která to přetrhla a je na mě, jak si to my dvě mezi sebou nastavíme….
 
Kurz pro mě nebyl jen o tom, jak zhubnout, to šlo od cca 3.ho modulu někam do pozadí, ale spíš o tom, jak opečovat sama sebe. 
Ale i díky kurzu jsem přišla na to, že jóga sama o sobě nebyla tím, co mě tolik naplňovalo, protože cvičení sama se sebou v obýváku na mě nemá takový vliv, jako jít si zacvičit do studia nebo jet na jógový víkend na Antarik – místo, které z hloubi svého srdce miluju.  Ne, uvědomila jsem si, že to co mě nesmírně nabíjelo a vyživovalo je právě ta – KOMUNITA stejně naladěných lidí. Lidí na stejné vlně. Lidí co mají podobné smýšlení, myšlení a přístup k životu jako já. 
A uvědomila jsem si to taky díky tomuto kurzu, protože jsem se tady s holkama a tebou cítila stejně!! 
 
Upřímně? Chci a potřebuju, aby to pokračovalo ještě dál 😀 Mě to opravdu nesmírně nabíjelo a těšila jsem se na každé pondělí až si v těch 6 hodin udělám čas pro sebe a budu se věnovat sama sobě a makat na sobě. Ráda na sobě pracuju, zjišťuju souvislosti, bavím se s lidmi o jejich zážitcích a trápeních.
 
Petra L. 

Milá Martinko, ráda bych ti vyjádřila alespoň takto velké díky za kurz FŠ pro ženy. Ačkoliv se k němu dostávám až déle, je to naprostá pecka. Žasnu z Tvého přístupu. Laskavosti, jemnosti a přesto přímém provedení naší temnotou.

Já jsem vždycky byla a jsem silná. Diety mě moc nebavily, přesto jsem věděla, že to není jen o jídle, že tam jsou schované mé emoce. Ale nedokázala jsem to tak naplno pojmenovat. Sbírala jsem si emoce od mala. Zneužívání bratrem, v 18 vztah v psychickém i fyzickém ubližování. Pracovala jsem v sociálních službách. Sebeláska – tisíc. Moje tělo byla jak studna, která svoje emoce potlačila a všech ostatních do sebe nasávala.
 
Před 4 roky jsem se začala sebe~léčit, sebe~uzdravovat a bolavá témata nabrala neutrální emoci. Dokázala jsem si to zpracovat i když vím, že je to ještě cesta. Přece jen, tělo dostávalo tolik let takového čouda a teď to neznamená, že když si zamýšlím, vše půjde hned tak jak chci  Cestou terapii, ceremonií, výcviku. I přesto jsem věděla, že tu něco chybí. A chybělo. Pojmenování, které jsi tomu dala ty!
 
Teď se momentálně díky své cestě věnuji terapiím. Provázím ženy, které měly stejné či obdobné příběhy jako já a žasnu. Každá druhá žena má s tímto zkušenost nebo zážitek. Za mě ti patří velké, velké díky! Kurz je pro mě v mém životě velmi důležitým milníkem a jsem vděčná, že jsem do něj vstoupila.
 
Velmi Ti za vše děkuji. Přeji ti krásný vstup do nového týdne.
 
Maruška

Dobrý večer Martinko, vy jste neskutečně krásná a milá osoba. Žena, která je plná lásky. Jsem moc ráda, že se účastním tohoto kurzu a že jsme si dovolila si ho zaplatit k narozeninám. Neskutečně moc mi to dává. I když nestíhám živá vysílání, mám dvě práce, tak přeci jen u mě nastala veliká změna a to díky vaší pomoci, děkuji moc.

Moje aktuální posuny: Koupila jsme si nové kolo, přehodnotila čas, který budu trávit v práci, v jedné i ve druhé a nehoním se tak.
V pondělí jsem byla po práci na kole. Podařilo se mi skončit v jednu odpoledne. Přišla jsem domů, vyvenčila mého psa pana Maxe a jela na hodinu a půl na kolo. Ujela jsem 15 km a byla jsem šťastná a pyšná sama na sebe, že jsem to dokázala. Jet sama na kole a dovolit si nebýt v práci. Byl krásný den a já čerpala energii z přírody. Jen jsem si na chvíli stoupla a dívala se na nebe a na stromy. Večer jsem si spokojeně sedla a usmívala se jako blbeček, ale šťastný blbeček :-) děkuji za vás.
 
Rozhodla jsme se udělat další krok díky vám a této krásné skupině. Po tom, co procházím vaším kurzem jsem začala být více odvážná. Zítra jdu ještě na terapii k jedné paní pořešit vztah s přítelem. Odpoledne pak jedu na 4 dny do Mikulova s kamarádkou. Jako bych začala zase znova žít, rozkvétám, sice pomalu ale deru se na světlo a do světa, děkuji moc Martinko. 
A aniž bych věděla co bude v pátém modulu, už jsem dopředu podnikla kroky a to je to čeho jsem chtěla docílit- více se obrátit k sobě, k té Klárce, která je uvnitř někde hluboko schovaná a krčí se v koutku duše. Bojí se. Ale pomalu se dere ven, a zase se začíná usmívat na svět a i kdyby to nevyšlo, bude vědět, že to zkusila. Po všech těch pádech je potřeba vstát ze země oprášit kolena a jít dál životem, protože mám obrovské štěstí, že jsem vás potkala.
 
Klárka

Byla jsem ze všeho psychicky vyčerpaná. Život jsem neprožívala, ale přežívala. Nechtěla jsem „skončit“ na antidepresivech, protože jsem v tom neviděla řešení, jenom jakési utlumení a riziko vzniku závislosti na psychofarmakách, což jsem poznala u nejbližších příbuzných. Neustále jsem se točila v kruhu negativních myšlenek, nezajímalo mne ani to, co mne dříve bavilo a naplňovalo, nedokázala jsem tomu uniknout a situace se stále zhoršovala, neměla jsem chuť žít. Postupně jsem si uvědomovala spoustu věcí, a to byl začátek pro to, abych postupně zahnala depresivní myšlenky a nahradila je tím, co jsem dávno v mysli pohřbila – své sny, motivaci, radost, své plány. Ještě mne čeká spousta práce na sobě a sebepoznávání, ale je to cesta zajímavá a vnímám ji jako naprosto správnou. Martino, děkuji Vám, že jste mne nasměrovala zpět do života.

Lenka

Veľká vďaka pretože, vďaka Vám pani Kulichovej sa mi otvorili moje zamknuté brány vnútra. Brány mojej sebalasky a sebaúcty. Ďakujem za to, aky máte dar a verím, že svojim profesionálnym a hlavne ľudským prístupom pomôžte stovkám ľudí.

Veronika

Martina mě neuvěřitelně povzbudila v tom, co jsem za poslední období udělala, dodala energii, povzbuzení a sílu jít dál, že to má smysl. Dala jsem na všechna doporučení a jednoduchou a efektivní formou se vyřešily nejen věci, které jsem původně chtěla řešit, ale krásně se vyřešily i ty další.

Káťa

Odpovědi na nejčastější otázky

Jestli jsi došla až sem, tak to nejspíše znamená, že je čas.
Tvůj čas na změnu.

A pokud se rozhodneš jít do kurzu,
přesvědčíš se, že to byla správná investice
do Tvé postavy a do Tvého života.

Koupit kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.