Individuální spolupráce

Koučink

Snažíš se, pracuješ na sobě. Ale není to ono? Chceš už konečně zažít změnu a nevíš, kde začít? Jsi v místě A, kde se ti nelíbí, chceš být v místě B, ale nevíš, jak se tam dostat?
Už jsi toho vyzkoušela moc a nic nefungovalo? Jestli jsi připravená na opravdovou transformaci, která ovlivní nejen tvé tělo, ale i tvůj život? Tak jsi tu správně!

Image

Jak to probíhá?

Při konzultaci pracuji s koučovacími technikami, které Tě navedou na správnou cestu, vždy podle Tvé potřeby. Jsi originál, tak potřebuješ i unikátní přístup. A ten 100% dostaneš!
Nechodím okolo horké kaše. Jdu rovnou po příčině a společně s Tebou hledáme řešení. Nebudu Ti říkat, co máš nebo nemáš dělat. Ty sama si dojdeš ke zjištění, co je pro Tebe nejlepší!
Co Ti můžu slíbít je, že se po každé konzultaci budeš cítit lépe a lépe. Budeš činit změny. Transformuješ svůj život na novou úroveň. Bude tě to bavit.
Takže. Je krásné vypadat skvěle, ale mnohem krásnější je, se tak hlavně cítit. Co myslíš?

Ceník

Koučinkové sezení on-line 2 200 Kč/75 minut
Koučinkové sezení, Praha (Zborovská 49) 2 500 Kč/60 minut
On-line balíček "Intenzivní cesta k sobě" 8 500 Kč (4x on-line koučink / 1x týdně)
Transformační balíček "Level up" 12 500 Kč (5x on-line koučink + 1 osobní sezení / 1x týdně)


Přestaň zkoušet. Pojď už konečně zažít změnu na vlastní kůži.

Objednat koučink

Podmínky

— Platbu za koučink přijímám elektronicky, na základě faktury, která je splatná v den koučinku.
— Pokud se na konzultaci nemůžete dostavit, dejte mi, prosím, vědět minimálně 24 hodin předem. V opačném případě je nutné neuskutečněnou konzultaci uhradit v plné výši.

Jak popisuje spolupráci klientka Hanka?